Hotel STAR 1

ubytovanie Haj
 

*** Hotel STAR 1 / ubytovanie Haj

Hotel Haj STAR 1
Hotel Star 1 ubytovanie Háj u Loučné:
Moderne vybavený trojhviezdičkový hotel Star 1 sa nachádza v obci Háj u Loučné, necelé 3km od skiareálu Klínovec. Ponúka príjemnú obsluhu a útulné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách až pre 16 osôb. Hotel Star 1 je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, pre partiu priateľov, alebo firmy s vyššími nárokmi na súkromie a individuálny prístup personálu.

Klínovec hotel Star 1 ubytovanie:
Hotel Star 1 má kapacitu až 16 osôb. K dispozícii sú dvoj, štvor a 5posteľové izby, ktoré majú vlastné / spoločné sociálne zariadenia. Do štandardného vybavenia každej izby patrí farebná LCD TV so satelitným príjmom, telefón a trezor na notebook (trezor bez poplatku). Predovšetkým športovejšie založený návštevníci uvítajú vlastnú uzamykateľnú kóju na lyžiarsku výbavu a ostatnú športovú výbavu v suteréne hotela.

Ubytovanie hotel Háj u Loučné Star 1 reštaurácia:
Hotel Star 1 ponúka moderné nefajčiarsku reštauráciu s kapacitou až 25 miest, spoločenský salónik v suteréne budovy a zastrešenú terasu. Rodiny s malými deťmi určite ocenia detskú sedačku alebo detské porcie. Pre ubytované skupiny ochotne pripravia aj raut alebo coffee break a ponúknu výber kvalitných vín. Raňajky sú podávané formou švédskeho stola a zahrnuté v cene pobytu.

Star 1 hotel ubytovanie Klínovec hotelové služby:
Salónik hotela Star 1, ktorý je súčasťou hotelovej reštaurácie je vybavený plazmovou LCD TV s pripojením na notebook a je vhodný pre organizovanie firemných akcií. Parkovanie je zabezpečené na monitorovanom bezplatnom parkovisku. Akceptujú platobné karty. Na želanie detská postieľka. V suteréne budovy môžete ďalej využiť saunu pre 2-4 osoby so sprchou, alebo vonkajší whirpool bazén. K dispozícii je tiež požičovňa bicyklov a pre záujemcov rybárske náčinie na lov rýb v susediacej nádrži.

Hotel Star 1 ubytovanie Háj u Loučné športové aktivity, voľný čas:
V spolupráci so sportcentrom Klínovec Vám tu ponúkajú celý rad letných aj zimných aktivít so zľavou 10 - 20%. Zabezpečia napríklad celodenné výlety na horských bicykloch, terénnych kolobežkách či Nordic Walking. Pre odvážnych potom treba tandem paragliding. V zime sprostredkujú lyžiarsky výcvik alebo zapožičanie lyžiarskeho vybavenia so zľavou 15%. Pri hoteli Star 1 sa taktiež nachádza plážové ihrisko vhodné pre milovníkov letných športov. K ubytovaniu hosťom radi zaistia celý rad ďalších aktivít - turistiku, cykloturistiku, športové dni, výlety, poznávacie zájazdy.
Hotel Haj STAR 1 - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Haj STAR 1 - hotel má reštauráciuHotel Haj STAR 1 - hotel má vináreňHotel Haj STAR 1 - možnosť pripojenia na internetHotel Haj STAR 1 - k dispozícii letná terasaHotel Haj STAR 1 - krytý bazén v hoteliHotel Haj STAR 1 - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Haj STAR 1 - Iybz sú vybavené televízoromHotel Haj STAR 1 - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Haj STAR 1 - Izby s vlastnou toaletouHotel Haj STAR 1 - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: